Türkiye’deki Darty Mağazaları

Yazı Tarihi : 1 Ekim 2010 Kategori : Ticaret

Darty’in Türkiye Mağazaları

Öncelikle bilmeyenler için Darty hakkında birkaç bilgi veriyim. Zaman zaman alışveriş ürünlerinde özellikle de teknolojik ürünlerinde indirimlerini gördüğüm Darty hakkında bilgileri kendi sitesinden okudum.  Darty.com.tr üzerinde yazan bilgilere göre ; Darty markası İngiltere menşeli Kesa Electricals plc şirketler grubunun beyaz eşya ve elektronik alanındaki perakende zincir mağazalar şirketidir.

Kesa Grubu değişik markaları ile Avrupa’nın 8 ülkesine, DARTY markası ile ise Fransa, İtalya, İspanya ve Lüksemburg’ da müşterilerine hizmet vermektedir.

DARTY, Aralık 2006’da ilk mağazasını İstanbul Profilo Alışveriş Merkezi karşısında açarak Türkiye’ de faaliyetlerine başlamıştır.

Darty’ nin hedefi, ürünün en iyisi, fiyatın en iyisi ve hizmetin en iyisi felsefesi ile Türkiye’nin en güvenilir beyaz eşya ve elektronik perakende mağazalar zinciri olmaktır.

Bir başka yerde gördüğüm kadarıyla Türkiye’deki Darty Mağazaları şöyle ;

Darty Profilo Mağazası, Darty Kale Outlet Center Mağazası, Darty Yenibosna Mağazası, Darty İstinye Park Mağazası, Darty Markiz Mağazası, Darty Carousel Mağazası, Darty Mavişehir Koçtaş İzmir Mağazası, Darty İzmit Real Avm Mağazası, Darty Palladium Mağazası, Darty Ankara Malltepe AVM Mağazası, Darty Eyüp Mağazası, Darty Beylikdüzü Koçtaş Mağazası, Darty Osmanbey Mağazası, Darty Marintürk Pendik Mağazası, Darty Ankara Kentpark Mağazası, Darty Antalya Lara CarrefourSA Mağazası, Darty Ataköy Mağazası, Darty Konya KİPA AVM Mağazası

Yorum Yaz