Tatvan Yaşam Alışveriş Merkezi

Yazı Tarihi : 1 Ekim 2010 Kategori : Ticaret

Doğuda yeni bir cazibe merkezi ; Tatvan Yaşam Alışveriş Merkezi

Tatvan Yaşam Alışveriş Merkezi, Tatvan Belediyesinin İller Bankasından aldığı krediyle yaptırmıştır. Alışveriş Merkezi, İlçe merkezinde 5.303 metrekare arsa üzerine kurulmuş. 10.000 metrekarelik kiralanabilir alanı, 20.000 metrekare toplam alanı, 4 hatlı ve teraslı bowling salonu 460 araçlık kapalı ve açık otoparkı, Restaurantı, 3 salonlu 260 kişi kapasiteli sineması, Tanınmış ve Güven duyulan Türkiye’de ve dünyanın birçok yerinde mağazası bulunan markalarıyla oluşturduğu mağaza karmasıyla, Göl kenarının eşsiz manzarasıyla Tatvan, civar il ve ilçelere alışveriş ve eğlence hizmeti vermeye devam etmedir.

Mağaza karmasında carrefoursa expres, teknossa, dente bilgisayar, beko, avea, dünya kitap kırtasiye, vizyon optik, lc waikiki, kiğılı, mavijeans, rodi mood, adidas, ncs, mc tintini, şekerim şekerleme, arow, tekbir giyim, polo, neyir triko, dinarsu halı mağazası, armine giyim, koton, adilışık, sarar, piercardin, loft, kip, sevenhill, levis,  collezione, ihlas mağazası, teknofoto, olay kozmetik, let’s go, takıştır, yeni inci iç giyim, feast-food da ise tatlıcı tombak bereket döner king pizza gibi ünlü markalarımız bulunmaktadır. Ayrıca kuru temizleme, terzi, aktar, eczane ve oto yıkama gibi işletmelerimizle de değerli müşterilere hizmet vermektedir..

Civar il ve yerleşim birimleri için bir cazibe merkezi olacağını düşündüğümüz bu merkezin hayırlar getirmesini temenni ederiz.

Yorum Yaz