İstikbal Royal Sürgülü Kapılı Yatak Odası Takımı

Yazı Tarihi : 21 Ekim 2010 Kategori : Mobilya-Dekorasyon

İstikbal’in Royal Sürgülü Kapılı Yatak Odası Takımını farkettim..

Ve gördüğüm kadarıyla benim zevkime hitap eden bir ürün gibi görünüyor resimlerden. Esasında istikbal internet sitesine genel bir göz gezdirmek için girmiştim. İlk etapta TREND 2011 “İndirimin Yeni Trendi” yazılı başlık dikkatimi çekti resimler dönerken bir yatak odası takımı gözümü güzel göründü.

Panel Mobilyalar başlığından Yatak Odalarına baktım gördüğüm yatak odası takımının modelini öğrenmek için. Royal 5 kapılı yatak odası takımına benzettim önce ama sonra ikinci sayfa olduğunu farkettim ve gördümki İstikbal’in Royal Sürgülü Kapılı Yatak Odası Takımı modeli de var.

Buraya kadar herşey normal tabi. Yeni evlenmeyi düşünenler için bu konular önemli oluyor. Algıda Seçicilik diyor eğitimciler , psikologlar bu duruma :)

Her neyse benim göz zevkime hitap eden İstikbal Royal Sürgülü Kapılı Yatak Odası Takımının renklerinde hafif krem tonlar olsa daha çok hoşuma gidebilirdi gibi. Yani siyah kenarlıkların daha az olması daha çok hoşuma gidebilirdi.

Ürünün detaylarını biraz incelediğimde içerisinde şunların dahil olduğunu gördüm ;

Royal Puf

Royal Komodin

Royal Şifonyer

Royal Sürgülü Kapılı Gardrop

Royal Tuvalet Aynası

Royal Tuvalet Masası

Royal 150/160 Başlık

Royal 150/160 Karyola

Ürünün fiyatları ise Ekim 2010 itibariyle İstakbal’in sitesinde yazılana göre 2.800 TL civarı..  Tabi taksit seçenekleri falan da var..

www.guldeste.net

Yorum Yaz