His – Halil İbrahim Sofrası Dizisi

Yazı Tarihi : 28 Ağustos 2010 Kategori : Televizyon

Kısaca His yani Halil İbrahim Sofrası isimli Dizi Trt ekranlarında…

Halil İbrahim Sofrası (TRT1)Bir zamanların en çok izlenen dizilerinden olan Ekmek Teknesi’nin oyuncularından yeni bir mahalle dizisi geliyor.Pana Film tarafından TRT 1 için hazırlanan “Halil İbrahim Sofrası”nın senaryosunu Hasan Kaçan yazarken, aynı zamanda dizide bir berberi canlandıracak. Projenin öne çıkan diğer iki ismi ise, Ahmet Yenilmez ve Kadir Çöpdemir. Ahmet Yenilmez çaycıyı, Kadir Çöpdemir ise Hasan Kaçan’ın eski ortağı rolünde karşımıza çıkacak. Dizinin çekimlerine Ağustos ayında başlanması planlanıyor.

Kurtlar Vadisi’nin yapımcısı Pana Film’den yeni bir komedi dizisi: Halil İbrahim Sofrası. Ekmek Teknesi’nin ana karakterlerini buluşturan dizinin ilk bölümünde Necati Şaşmaz da konuk oyuncu olacak.

Künye

Yapım: Pana FilmProje Tasarım: Hasan Kaçan – Bahadır ÖzdenerSenaryo: Ali Demirel – Emre Özdür – Volkan SümbülYönetmen: Ahmet KatıksızOyuncular:  Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Seray Gözler Yeniay, Ahmet Yenilmez, Ayçe Abana, Burak Satıbol, Özlem Türay, İnan Ulaş Torun, Özge Sezince, Levent Beceren, Serkan Ercan, Ebru Helvacıoğlu, Fatih Kaçan, Uğur Kaçan, Ali Buhara Mete, Bige Önal, Yıldırım Öcek

Yorum Yaz