Buono Çikolata

Yazı Tarihi : 29 Ağustos 2009 Kategori : Genel

Şimdi diyeceksiniz nedir bu Buono ? Nerden çıktı bu Buono:) Ama durun hemen yargısız infaz yapmayın anlatıyım… :) Ben rahatlayayım siz de öğrenmiş olun.

Öncelikle şunu ifade etmeliyimki www.hayhay.net üzerinde daha önce hiç bu tarz yazılara yer vermemiştim. Konu içerisinde geçen marka, kurum ve kişilerle de hiçbir bağlantımın olmadığını ifade etmek isterim. Mesele sadece ilgimi çeken bir konuyu paylaşmak istememden ibaret.

Bim Mağazalarını sanırım bu yazıyı okuyan hemen herkes bilir. İşte yeni farkettiğim çikolata Buono ile tanışmam da Bim Mağazasında yaptığım bir alışverişle gerçekleşti. Bu yeni çikolata daha doğrusu benim yewnş tanıdığım çikolatının ismi Buono…

Bim’de yaptığım alışverişte kasaya yaklaşmışken önce paketini görüp tasarımından mı etkilendim bilmiyorum ama bana güven veren bu çikolatayı yediğimde gerçekten Türkiye’de ne cevherler varmış dedim.

Buono : Sütlü-Fıstıklı Çikolata ambalajı ve Milk Chocolate with Pistachio yazılı ön yüzün arkasında gördümki Üretici Firma Şölen Çikolata… Altında da BİM Birleşik Mağazalar A.ş. yazıyor. Anladığım kadarıyla Şölen Çikolata bu ürünü BUONO markasıyla BİM için üretmiş. :)  Bence çok da iyi yapmış. Ara sıra bu çikolata için Bim’e uğrayabilirim. :)

BUONO ismi nerden gelmiş , anlamı nedir bilmiyorum ama fena durmamış.. Bundan sonra bu tarz konulara site üzerinde yer vereceğim.

Buono Çikolata Yazısına 2 Yorum Yapılmış

  1. sude

    çok seviyorummmmmmm bu çikolatayıııı yavvv yani süper ya beğendiimmm  2. mustafa

    bende seviyorum :D 1 lira olduğundan ama cidden tadı güzel beyaz çikolatasınıda üretseler tam olcakYorum Yaz