ALIŞVERİŞ – FİYAT KARŞILAŞTIRMA SİTELERİ

Yazı Tarihi : 5 Temmuz 2009 Kategori : Bilgisayar - İnternet

İnternet üzerinde alışveriş – ticaret siteleri her geçen gün artıyor ve fiyatları takip etmek, uygun fiyatları bulmak daha da zorlaşıyor diyorsanız alışveriş ve fiyat karşılaştırma sitelerini takip etmenizde fayda var.

Şimdi bazı fiyat karşılaştırma sitelerinden bahsedeceğim. İlerde bu konuyu güncellemek isteriz ama güncelleme olmazsa yazıyı aldığımız www.hayhay.net adresine bakmak faydalı olacaktır. Ayrıca her yazının altındaki Benzer Yazılar başlığına bakmanızda fayda var. Çünkü yeni bir başlıkla yenisini eklemiş olabiliriz. Ayrıca sayfanın en altından yorumlarınızı da paylaşabilirsiniz.

Şimdi gelelim Türkiye’deki fiyat karşılaştırma sitelerine..

Akakce.com : Türkiye’de fiyat karşılaştırma alanında en tanınmış sitelerden birisi hiç kuşkusuz akakce.com. Kolay ve anlaşılır arayüzü, bir çok kategoride çok sayıda ürünü yine çok sayıda ticaret sitesinde karşılaştırması ve devamlı geliştirilmesi akakce.com için büyük bir avantaj.

Cimri.com : Yine bilinen fiyat rehberlerinden birisi olan cimri.com ile ürün fiyatları, özellikleri, ödeme seçenekleri ve yorumlara ulaşmak mümkün.

Bilio.com : Markaya, ürüne ve ürün özelliklerine göre detaylı arama yapılabilen ve ürünlerin hangi sitelerde ne kadara satışta olduğunu gösteren ve fiyat geçmişi, yorumlar gibi diğer öğelere de yer veren bir site.

Karsilastir.com : Fiyatları karşılaştırırken değerlendirmelerini bulmak ve fiyat düşüşlerinden haberdar olmak için kullanılabilecek bir site.

Uygunfiyat.com: Kategori ve markalara göre ürün fiyatları gösteren bir site.

Fiyatbul.com : Hızlı fiyat bulmaya yarayan bir site.

Epey.com : Ürün fiyatlarını vermesinin yanı sıra ürünleri özelliklerine göre değerlendiren ve puanlayan bir site.

Kiyas.la : Kiyas.la sitesi daha çok ürünlerin özelliklerini karşılaştırmaya yarayan bir site.

teknofiyat.com : Arama kutucuğundan arattığınız ürünün fiyatlarını bulan bir site.

Diğer siteler için açıklama yapmadan aklımıza gelenlerin ismini yazıyoruz. Siteleri incelemeyi size bırakıyoruz.

alisverisrobotu.com

efiyat.com

pazarmetre.com

akillifiyat.com

fiyatmerkezi.com

nekadar.com

kac-lira.com

kararyeri.com

Son Güncelleme : 2015

ALIŞVERİŞ – FİYAT KARŞILAŞTIRMA SİTELERİ Yazısına 1 Yorum Yapılmış

  1. Kenan

    Bence en-uygun.com u unutmamak gerekir. Çüki online arama yapan ve özel alışveriş sitelerini de tarayan başka fiyat arama motoru yok…Yorum Yaz