Açık Arttırmada Sanal Pazar Ne Yapar

Yazı Tarihi : 15 Ağustos 2010 Kategori : Bilgisayar - İnternet, Ticaret

Uzunca bir zamandır sanalpazar.com ile ilgili reklamları farkediyorum ve gördüğüm kadarıyla açık arttırma sistemleri ile kullanıcıların ürünlerini satışa çıkarmalarına başka kullanıcıların satışa çıkardıkları ürünleri almalarına imkan veren bir sistem kurmuşlar.

İlk başta hızlıal reklamları yoluyla tanıtımı yapıldığı için aynı firmanın olduğunu düşünmüştüm. Şimdi sanalpazar’ın sayfa altına baktığımda bunu görebiliyorum. Çünkü şöyle bir ibare var; “Gösterilen marka ve logo, Gold İnternet Teknolojileri Sanayi ve Dış Tic. A.Ş.’nın tescilli markasıdır.”

Tabi bu açık arttırma alanında gittigidiyor bir hayli önde ama zaman zaman Gg ile ilgili çeşitli forumlarda şikayet konularını da görüyoruz. Bu açıdan birçok kullanıcının alternatif aradığına da eminim. Sanalpazar henüz yeni bir sistem ama Gold grubunun bu alanda iyi birşeyler çıkarabileceğini de tahmin ediyorum. Bakalım zaman ne gösterecek.

Bu arada Mynet’in Nevaria sitesine girdiğimizde “Yeniden yapılanma süreci sebebiyle Nevaria bir süreliğine askıya alınmıştır” ibaresini görüyoruz. Demekki bu alan biraz zor bir alan. Umarım Türk internet kullanıcıları için en cazip seçenekler ortaya çıkar.

Açık Arttırmada Sanal Pazar Ne Yapar Yazısına 2 Yorum Yapılmış

  1. tedarik.sanalpazar.com

    tedarik.sanalpazar.com  2. berk

    sanalpazar hiç bi sorumluluk kabul etmiyor.telefon siparişi verin tencere takımı gelsin satıcınızla görüşün bizim yapacak bişeyimiz yok v.s gibi bahanelerYorum Yaz