7 Kişilik Arabalar

Yazı Tarihi : 28 Ağustos 2010 Kategori : Otomobil

7 Kişilik Araçlar veya 7 Kişilik Arabalar bu aralar oldukça dikkatimi çekiyor.

Henüz kendime ait bir arabam yok ama alırsam 5 kişilik bir otomobilden ziyade 7 kişilik bir otomobilin daha çok işime yarayacağımı düşünüyorum. O nedenle bu sıralar yaptığım araştırmalarda daha çok 7 kişilik arabalar üzerinde duruyorum.

7 Kişilik Arabaları incelememin sebebini otomobilde bazen daha fazla kişiyi bulundurma gereksinimi ortaya çıktığında zorluk yaşamamak olarak söyleyebilirim. Bununla birlikte arabamın çok büyük bir araba olmasını da istemiyorum. Yani panelvan tarzından ziyade 7 Kişilik Araba veya bazı yerlerde Minivan şeklinde tabir edilen araçları şu anda kendime yakın buluyorum.

7 Kişilik Arabalar içindenbirkaç tanesini tespit ettim özelliklerini karşılaştırıyorum şu aşamada. Bir müddet daha incelemelerim devam edecek. Sizler de benim incelediğim araçlardan farklı 7 Kişilik Arabalar biliyorsanız bana bu konu altından yorumlarınızla katılabilirsiniz.

İşte benim incelediğim bazı 7 Kişilik Araba modelleri ;

İlk incelediğim Nissan Qashqai – Platinum- modeli. Jeep görünümlü bir araç.  Fiyat olarak beni aşan bir araç olmasına rağmen görünümü gayet güzel.

İkinci olarak Dacia Logan Mcv modeliyle ilgili yazıları da takip etmeye çalıştım ;

 Bir başka model Ford X-Max ;

İçlerinde en fazla beğendiklerimden bir tanesi  MPV tipi Peugeot 5008  ;

Opel Zafira 7 koltuklu klasik van tipi kompakt aile arabası ;

Bu araçlardan başka 7 Kişilik Arabalar da var tabiki. Mesela Volkswagen Touran veya Sharan gibi. Ayrıca sizler de yorumlarla tavsiyelerinizi bizlere konu altından iletebilirsiniz.

7 Kişilik Arabalar Yazısına 5 Yorum Yapılmış

 1. özgür

  Kia Carens a da bir bakın.
  chrysler Voyager e de bakın 2. EMEL

  BENDE AYNI FİKİRDEYİM. GENİŞ ARAÇ SEVDİĞİM İÇİN 7 KİŞİL ARAÇLARA BAKTIM AMA KOLTUK SAYISI ÖNEMLİ DEĞİL DİYORSANIZ
  KİA VENGA DERİM. İÇİ GENİŞ RAHAT BİR ARAÇ 3. 7 Kişilik Otomobiller | Hayhay - Her Telden Blog

  […] Bir müddet daha incelemelerim devam edecek. Sizler de benim incelediğim araçlardan farklı 7 Kişilik Arabalar biliyorsanız bana bu konu altından yorumlarınızla […] 4. 7 Koltuklu Araçlar | Guldeste.net

  […] de bizim incelediğimiz araçlardan farklı 7 Kişilik Arabalar biliyorsanız bu konu altından yorumlarınızla […] 5. 7 Koltuklu Arabalar | Hayhay - Her Telden Blog

  […] de bizim incelediğimiz araçlardan farklı 7 Kişilik Arabalar biliyorsanız bu konu altından yorumlarınızla […]Yorum Yaz