2010 Ramazan Kampanyaları

Yazı Tarihi : 11 Ağustos 2010 Kategori : Kampanya

Bugün yani 11 Ağustos 2010 itibariyle Ramazan ayının ilk gününü yaşarken Bankalardan, telekomünikasyon şirketlerine ve süpermarketlere kadar her yerde kampanyalar da Ramazan ayının gelmesiyle çeşitlendi.

İşte bazı 2010 Ramazan ayında kampanya örnekleri şöyle ;

Worldcard, Ramazan’da müşterileri için alışveriş kampanyası düzenledi.Yapı Kredi Worldcard’dan yapılan yazılı açıklamada, Worldcard sahiplerinin 5 Ağustos-8 Eylül tarihleri arasında Yapı Kredi World üyesi gıda marketlerinden üç adet 75 liralık alışverişlerinde toplam 30 lira değerinde hediye Worldpuan kazanma fırsatına sahip olacakları belirtildi.

Türk Telekom, Ev Avantaj tarifelerini kullanan 4,3 milyon müşterisine, Ramazan ayı ve bayramı boyunca ev ve iş telefonu aramalarını tüm gün ”bedava” yapma olanağı sunuyor. Geçtiğimiz günlerde tüm bireysel müşterilerine sunduğu ”7’den 7’ye bedava” kampanyasını yıl sonuna kadar uzatan Türk Telekom, bu kampanyanın da geçerli olduğu Ramazan ayı ve bayramı süresinde, her iki kampanyadan da yararlanarak tüm gün boyunca bedava konuşabilecek Ev Avantaj müşterilerine 6 bin dakikalık adil kullanım limiti uyguluyor.

Vodafone, yaptığı yeni kampanyayla Ramazan boyunca, ister faturalı ister faturasız tüm Vodafone abonelerinin, ay boyunca konuştukları kadar bedava dakika veya lira kazanabileceklerini duyurdu.

Tivibu ile kullanıcılar, Ramazan’da da televizyon keyfini dilediklerince şekillendirebiliyor. Tekrar İzle özelliğiyle kullanıcılar, arşivde 1 hafta boyunca tutulan dizi, program gibi çeşitli içeriği dilediklerinde sahurda da izleyebilirken, Seç İzle ve Kirala İzle kapsamında Ramazan’a özel olarak hazırlanan 134 filme de erişebiliyor.

Türkiye’nin lider araç kiralama şirketi Avis ile Türk Hava Yolları (THY) ortak bir kampanyaya imza attı. Kampanya kapsamında Ramazan ayında THY’yi tercih eden müşteriler, Avis’ten üç gün üzeri araç kiralamada bir günlük ücretsiz kiralama şansı elde edecek.9 Ağustos 2010 tarihinden itibaren başlayan kampanya, 5 Eylül 2010 tarihine kadar geçerli olacak.

Yorum Yaz